Zdeněk Doležal

Klempířství - Kominictví

Klempířské práce, výroba komínových stříšek

Kominické práce, čištění komínů, kontroly

Kontaktujte nás

Zdeněk Doležal
56961 Dolní Újezd 323
tel. 737 027 632
IČO: 75540088 (neplátce DPH)
kominictvidolezal@email.czZvětšit mapu

Zdeněk DOležal - Ověřený eshop

Zdeněk Doležal klempíř a kominík Dolní Újezd u Litomyšle

Komínové stříšky, kryty komínu Napoleon, klempířské a kominické práce jsou náplní firmy Zdeněk Doležal z Dolního Újezdu u Litomyšle již od samého počátku. Vedle standardních rozměrů dodáváme jakékoliv atypické rozměry dle požadavků zákazníka. Kromě výroby stříšek, krytů a napoleonů zajišťujeme klempířské práce na zakázku a kominické služby. Tedy čištění komínů, kontroly, prohlídky komínů kamerou, vložkování komínů a podobně.

Výroba komínových stříšek, komínová stříška

Námi vyráběné stříšky na komín jsou z kvalitního materiálu, poctivá česká výroba. Dodáváme sortiment krytů z poctivých materiálů za jejichž kvalitou si stojíme. Vedle samotné výroby Vám dokážeme nabídnout montážní, servisní podporu a poradit jak instalovat komínové stříšky. Poradíme také jak vybrat stříšku na komín.

Akce komínové stříšky, akce kryty na komín, slevy na komínové stříšky

Přestože dodáváme maximálně kvalitní komínové stříšky, snažíme se Vám nabízet co nejlepší cenu. Proto pořádáme akce komínové stříšky, nabízíme Vám komínové stříšky se slevou. Nabízíme velice příznivé ceny.

Levné komínové stříšky vs nerezové kryty a stříšky z mědi

K výrobě stříšek a napoleonů na komín používáme různé materiály dle požadavků zákazníka. Dodáváme levné pozinkované komínové stříšky, stejně jako nerezové komínové stříšky nebo měděné komínové stříšky. Záleží jen na Vašich požadavcích. Vhodnost jednotlivých materiálů pro Vaši aplikaci s Vámi rádi zkonzultujeme.

Služby kominictví a klempířství Dolní Újezd

kominík Dolní Újezd, kominík Litomyšl, kominík Polička, kominík Svitavy, kominík Vysoké Mýto. Výroba komínové stříšky, stříšky na komíny, kryt na komíny, kryt komínu, napoleon na komíny, komínové napoleony, nerezové komínové stříšky, měděné komínové stříšky, pozinkované komínové stříšky. Komínové stříšky napoleon z nerezi, napoleon z mědi, napoleon z pozinkovaného plechu. Čištění komínů, vymetání komínů, prohlídky komínů kamerou, vložkování komínů, kontroly komínů. Zajišťujeme komplexní kominické služby a klempířské služby. Klempíř Dolní Újezd, klempíř Litomyšl, klempíř Svitavy, klempíř Vysoké Mýto.

NajduZboží.cz

Heureka.cz | Komínové stříšky, napoleony na Zdekoupim.cz | Nejnižší ceny | Komínové stříšky a kryty na komín | CenyZboží.cz | Superlink.cz | EshopyOnline.cz | Internetový Katalog
Srovnání cen ušetřím.cz | Komínové stříšky a kominictví

Komínové stříšky, výroba komínových stříšek, komínová stříška, stříška na komín, komínové napoleony, kryt komínu, komínový kryt, oplechování komínových hlav
Zdeněk Doležal, kominík Dolní Újezd, kominík Litomyšl, kominík Svitavy, klempíř Dolní Újezd, klempíř Litomyšl, klempíř Svitavy | webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM